64 Olimpiada Fizyczna- zawody doświadczalne II stopnia

Z wielką przyjemnością informujemy, że następujący uczniowie PLO PŁ pod opieką prof. Dariusza Krzyżańskiego i prof. Cezarego Konecznego, zostali zakwalifikowani do zawodów doświadczalnych II stopnia 64 Olimpiady Fizycznej: Tomasz Bednarek  klasa IIA, Michał Dauenhauer klasa klasa IIIA, Antoni Guz klasa IIIA, Piotr Łubis klasa IIIB, Adrian Makowski klasa IIIA. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Finały Polskiej Edycji 27. Konkursu Prac Młodych Naukowców UE

Z przyjemnością informujemy, że projekt badawczy Bartłomieja Bekiera – ucznia klasy IIC został zakwalifikowany do Finałów Polskiej Edycji 27. Konkursu Prac Młodych Naukowców UE. Jury Konkursu na posiedzeniu 21 stycznia wybrało dwadzieścia najlepszych prac, których autorzy będą mogli osobiście zaprezentować wyniki swoich badań w rozmowie z jurorami. Projekt jest prowadzony pod opieką dr inż. Pawła […]