Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Serdecznie gratulujemy naszym gimnazjalistom, którzy zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Jest to najbardziej prestiżowy i najtrudniejszy konkurs matematyczny, a mimo tego aż czterech naszych uczniów przeszło do kolejnego etapu, a są to: Kaja Gruntkowska Anna Talar Jan Dudziak Adam Czyżewski Trzymamy kciuki za kolejny etap.

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Opublikowano wyniki Olimpiady Lingwistyki Matematycznej i miło nam poinformować, że wśród półfinalistów jest aż 12 uczniów naszej szkoły, a są nimi: Tomasz Bednarek Lic. Magdalena Chądzyńska Karolina Ciarkowska Alicja Jaszczak Jakub Jaworski Marcin Kruk Krzysztof Krzeszewski Anna Łeń Bartosz Paradowski Wojciech Rosiński Rafał Szczepanik Konrad Żebrowski Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w półfinałach.