Finaliści Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Dodano

Organizowana od 11 lat Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów jest najbardziej prestiżowym konkursem matematycznym w Polsce, dlatego jesteśmy bardzo dumni z uczniów klasy 3G Publicznego Gimnazjum PŁ: KAI GRUNTKOWSKIEJ i JANA DUDZIAKA, którzy zostali zakwalifikowani do finału Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Uczniowie Ci, znaleźli się w gronie 194 najlepszych matematyków, wśród gimnazjalistów w Polsce. Bardzo cieszymy się z osiągnięć […]

Finał Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego – chemia

Dodano

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że następujący uczniowie Gimnazjum PŁ zakwalifikowali się do finału Wojwewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii: Zuzanna Trzmielak z kl. IIIG Ewa Papiewska z kl. IIIG Łukasz Matusiak z kl. IIIG Emilia Polanowska z kl. IIBG Norbert Niziołek z kl. IIBG Łukasz Walczak z kl. IIBG Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – fizyka, geografia i WOS

Dodano

Serdecznie gratulujemy uczniom gimnazjum zakwalifikowania się do etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z fizyki: Mateuszowi Ałaszewskiemu z klasy IIAG Filipowi Zielonce z klasy IIIG z geografii: Julii Lasiocie z klasy IIAG Kamilowi Wysockiemu z klasy IIIG z WOS-u: Kamilowi Wysockiemu z klasy IIIG Wszystkim życzymy uzyskania tytułu laureata.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – matematyka

Dodano

Uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej odnieśli kolejne sukcesy w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. Tym razem z matematyki.  Do finału konkursu zakwalifikowali się: Kaja Grunktowska Alicja Forysiak Jan Dudziak Adam Czyżewski Łukasz Matusiak Serdecznie gratulujemy i życzymy zdobycia tytułu laureata w finale.

Wyniki Konkursu Alfik Matematyczny

Dodano

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wspaniałe osiągnięcia naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie  ALFIK MATEMATYCZNY. W tym, cieszącym się ogromną popularnością konkursie, nasi uczniowie kolejny raz pokazali swoje niesamowite umiejętności, uzyskując bardzo dobre wyniki, które prezentujemy poniżej: GIMNAZJUM Klasy I Diego Król  I miejsce w Polsce (100%)!!! Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymują: Piotr  […]

LXVII Olimpiada Matematyczna

Dodano

W imieniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Matematycznej w Łodzi z przyjemnością informujemy, że uczniowie PLO PŁ: Magdalena Chądzyńska Anna Łeń oraz Arkadiusz Rybski zostali zakwalifikowani do zawodów II stopnia LXVII Olimpiady Matematycznej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
DMS