Zdjęcie szkoły
Eksperymenty
Olimpiada Biologiczna

22.04.2024

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczennica klasy IId - Wiktoria Mydłowskauzyskała tytuł FINALISTKI 53 Olimpiady BiologicznejSerdecznie gratulujemy!

Olimpiada Geograficzna

22.04.2024

Z wielką radością informujemy, że Kacper Kołodziejczyk z klasy IV a został finalistą jubileuszowej L Olimpiady Geograficznej.Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Olimpiada Fizyczna

21.04.2024

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń klasy IIIC Hugo Głąb uzyskał 16 kwietnia 2024r. tytuł finalisty LXXIII Olimpiady Fizycznej.Serdecznie gratulujemy!

Nie samymi przedmiotami ścisłymi PLOPŁ żyje

21.04.2024

Dwie uczennice z naszej szkoły: Zosia Mudyna i Zosia Kubicka zdobyły 3 miejsce w XX edycji konkursu biologicznego "Człowiek -Rownowaga-Zdrowie" organizowanego przez II LO w Łodzi. Natomiast dwaj uczniowie: Szymon Jasiaczek i Paweł Plewiński zdobyli 3 miejsce w XV edycji konkursu historyczne...

Vive la France

21.04.2024

15 kwietnia klasa 1b gościła w murach Alliance Française. Uczniowie dzielnie uczestniczyli w warsztatach na temat certyfikatu międzynarodowego DELF, poszukiwali inspiracji we francuskim świecie komiksów i szlifowali język, aby dać z siebie wszystko kibicując Olimpiadzie 2024 w Paryżu.

Ubiegłe lata