Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Dodano

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom PGPŁ osiągniętych wyników w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych a w szczególności laureatom i finalistom z poszczególnych dziedzin: JĘZYK ANGIELSKI: Karolina Słomiana – laureatka Weronika Antczak – laureatka Jan Łęgocki – laureat Jan Trzciński – laureat Marta Stolarska – finalistka Mikołaj Sowa – finalista JĘZYK NIEMIECKI: Weronika Antczak – finalistka Emilia Pietraszewska – […]

Festiwal Piosenki Niemieckojęzycznej

Dodano

Ach co to był za dzień! W piątek 1 lutego do sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej zjechali się najbardziej utalentowani wokaliści z województwa łódzkiego, a śpiewali oni, a jakże, w języku niemieckim! Wiele ciekawych coverów, zachwycające interpretacje głosowe i wizualne hitów niemieckiego i światowego przemysłu muzycznego zawładnęły tym dniem!

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – wyniki etapu wojewódzkiego

Dodano

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki: Maciej Strzelecki z klasy III BG (50 pkt-ów) Dominika Radaszewska z klasy III BG (49 pkt-ów) Piotr Łukawski z klasy III BG (49 pkt-ów) Marek Grądzki z klasy III AG (45 pkt-ów) August Jeziorny z klasy III […]

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – wyniki etapu rejonowego

Dodano

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu: Maciej Strzelecki z klasy III BG (96 pkt-ów) Miron Wasilewski z klasy III BG (96 pkt-ów) Jan Makowski z klasy III AG (91 pkt-ów) Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum […]

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Dodano

W imieniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej przy Zarządzie Oddziału PTE w Łodzi informujemy, że do zawodów II stopnia – okręgowych XXXII OWE, które odbędą się 11 stycznia 2019 r. zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły: Stanisław Malinowski kl. IIID Jakub Chmielarz kl. IIIA Agnieszka Błaszczyk kl. IIIB Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 
 
DMS