Finaliści Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Organizowana od 11 lat Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów jest najbardziej prestiżowym konkursem matematycznym w Polsce, dlatego jesteśmy bardzo dumni z uczniów klasy 3G Publicznego Gimnazjum PŁ:

KAI GRUNTKOWSKIEJ
i JANA DUDZIAKA,

którzy zostali zakwalifikowani do finału Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.

Uczniowie Ci, znaleźli się w gronie 194 najlepszych matematyków, wśród gimnazjalistów w Polsce.

Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych młodych, utalentowanych matematyków, tym bardziej, że  z Łodzi do finału zakwalifikowała się tylko trójka uczniów, a to przecież nasz pierwszy rocznik absolwentów gimnazjum, a już z ogólnopolskimi sukcesami.

Kaja i Janek, jako finaliści ogólnopolskiej olimpiady są zwolnieni z egzaminu gimnazjalnego z matematyki i mają otwarte drzwi do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał konkursu.