Konkursy z okazji Halloween.

31 października 2014 r. odbyły się konkursy z okazji Halloween. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy.

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy na temat Halloween, którego adresatami byli nasi gimnazjaliści. Uczniowie przybyli na konkurs w świetnych humorach i wyszukanych przebraniach. Pierwsze miejsce zajęła klasa IIG, miejsce drugie przypadło ex aequo klasie IAG i IBG. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat historii i zwyczajów dotyczących tego święta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Poniżej lista laureatów:

1. KONKURS NA NAJLEPIEJ PRZEBRANĄ KLASĘ
Gimnazjum:
I miejsce klasa 2G – dzień wolny od zajęć lekcyjnych przeznaczony na wyjście klasowe.
Wyróżnienie: 1BG – pół dnia wolnego od zajęć lekcyjnych przeznaczony na wyjście klasowe.
Liceum:
I miejsce ex aequo klasa 2B ORAZ 3B – dzień wolny od zajęć lekcyjnych przeznaczony na wyjście klasowe.
Wyróżnienie: 1B ORAZ 1C – pół dnia wolnego od zajęć lekcyjnych przeznaczony na wyjście klasowe.
2. KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KLASOWĄ DYNIĘ
I miejsce klasa 1AG i 1C- pół dnia wolnego od zajęć lekcyjnych przeznaczony na wyjście klasowe.
3.      KONKURS NA NAJSMACZNIEJSZĄ STRASZNĄ POTRAWĘ, I nagroda ocena celująca z języka angielskiego, za udział w konkursach dodatkowe nieprzygotowanie z języka angielskiego.
Wygrali ex aequo:
Oliwia Forysiak,
Ola Kawecka
Ewa Papiewska
Ada Wychota
Weronika Balcer
Paulina Kopala
Jan Dudziak
Antek Hasiura
Anna Kania
Julia Lasiota
Jarosław Walusiak
4. W KATEGORII NA STRÓJ INDYWIDUALNY (NAGRODA ocena celująca z języka angielskiego)
Wygrali ex aequo:
Wojciech Mroczek
Maciej Durajski
Ala Jaszczak
Uczniowie którzy wygrali w kategorii potrawa lub przebranie indywidualne proszeni są o zgłoszenie tej informacji swoim nauczycielom języka angielskiego w celu otrzymania oceny z j.angielskiego.