Gimnazjalisto,

Już wkrótce będziesz musiał podjąć decyzję o swoim dalszym kształceniu.

Proponujemy Ci naukę w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Łódzkiej.

Wśród wielu działań podejmowanych przez naszą Uczelnię jednym z najważniejszych stało się utworzenie akademickiej szkoły ponadgimnazjalnej, która skupiałaby uczniów szczególnie uzdolnionych. Oferujemy naukę w rozszerzonym zakresie: matematyki, informatyki, fizyki, chemii i języków obcych. Nasze liceum zapewni Ci wszechstronny rozwój a także znakomicie przygotuje do studiowania w kraju i zagranicą. Przekonasz się, jak szerokie perspektywy niesie ze sobą ukończenie studiów technicznych.

Pamiętaj! Pracę w wyuczonym zawodzie w Europie i USA znajdują głównie absolwenci dwóch typów polskich uczelni : medycznych i technicznych.

Jeśli już w liceum chcesz poczuć się jak student Politechniki zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną.

Zapraszamy do naszego Liceum. Zapoznaj się z nasza ofertą!