Łódzkie nagradza najzdolniejszych! IX edycja jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego

9 lutego 2015 roku rozpoczyna się kolejna edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: „uczeń” i „student”. Beneficjentami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze kolegiów oraz studenci kierunków z następujących dziedzin nauki:

1. nauki społeczne
  2. nauki ekonomiczne
  3. nauki prawne
  4. nauki matematyczne
  5. nauki fizyczne
  6. nauki chemiczne
  7. nauki biologiczne
  8. nauki o Ziemi
  9. nauki techniczne
  10. nauki medyczne
  11. nauki farmaceutyczne

Maksymalna  wysokość dofinansowania wynosi do 10.000 zł.

Termin i miejsce składania wniosków

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w terminie od 9 lutego do 6 marca 2015 r.

Wnioski wypełnione komputerowo można przesłać pocztą na adres:

Departament Kultury i Edukacji

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź

albo złożyć osobiście w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego lub Sekretariacie Departamentu Kultury i Edukacji, al. Piłsudskiego 8, pok. 1302.

Kontakt

Wszelkich informacji na temat stypendium udzielają pracownicy Departamentu Kultury
i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego:

Osoby zainteresowane, w celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę  internetową www.lodzkie.pl Zakładka: Edukacja – Stypendia lub www.intelektualne.lodzkie.pl oraz Biuletyn Informacji Publicznej, gdzie znajduje się Regulamin konkursu wraz z wnioskiem.