Mundurki szkolne

Adres:
Firma JE-NA (Szycie mundurków dla Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej)

Rzgów, nowa hala Polros box L97 (punkt sprzedaży i miary)

Czynny codziennie od 8.15 – 13.45, w sobotę i niedzielę od 9.00 – 13.35 – dojazd z Łodzi: od Placu Niepodległości lub od ul. Broniewskiego (przy ul. Rzgowskiej).

Kontakt:
Telefon do Firmy JE-NE 601 303 911

Telefon na stoisko 601 324 765

Koszty:

Koszt mundurka 160 zł

Strój galowy

Obowiązujący w szkole strój galowy:

1. Dziewczęta:
    – marynarka szkolna
    – biała koszula wizytowa
    – spodnie lub spódnica w kolorze szarym lub ciemnym
  2. Chłopcy:
    – marynarka szkolna
    – biała koszula wizytowa
    – spodnie w kolorze szarym lub ciemnym
    – czerwony krawat

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców Publicznego
Liceum Ogólnokształcącego PŁ

ul. Różyckiego 5
93-586 Łódź

Numer rachunku: 42 1560 0013 2011 0718 0770 0001

Jednocześnie informuję, że wpłaty na RR można również dokonywać w sekretariacie szkoły. Uczniowie otrzymują dokument kasowy KP Rady Rodziców, jako potwierdzenie dokonanej wpłaty.

Regulamin działania Rady Rodziców Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej

Regulamin przyznawania Nagrody Przewodniczącego Rady Rodziców za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe, którego organem prowadzącym jest Politechnika Łódzka

Tryb przeprowadzenia wyborów do rad oddziałowych w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Łódzkiej