Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – wyniki etapu rejonowego

Dodano
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Maciej Strzelecki z klasy III BG (96 pkt-ów)
  2. Miron Wasilewski z klasy III BG (96 pkt-ów)
  3. Jan Makowski z klasy III AG (91 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Jan Makowski z klasy III AG (78 pkt-ów)
  2. Victoria Dahmen z klasy III AG (77 pkt-ów)
  3. Weronika Lamenta z klasy III AG (76 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Marta Stolarska z klasy III AG (73 pkt-y)
  2. Karolina Słomiana z klasy III AG  (71 pkt-ów)
  3. Weronika Antczak z klasy III AG (69 pkt-ów)
  4. Jan Łęgocki z klasy III BG (69 pkt-ów)
  5. Mikołaj Sowa z klasy III AG (67 pkt-ów)
  6. Jan Trzciński z klasy III BG (64 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. August Jeziorny z klasy III BG (50 pkt-ów)
  2. Marek Grądzki z klasy III AG (47 pkt-ów)
  3. Dominika Radaszewska z klasy III BG (46 pkt-ów)
  4. Maciej Zbrzezny z klasy III AG (45 pkt-ów)
  5. Maciej Strzelecki z klasy III BG (44 pkt-y)
  6. Piotr Łukawski z klasy III BG (44 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka francuskiego (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Karolina Racięcka z klasy III BG (77 pkt-ów)
  2. Angelika Pielużek z klasy III BG (75 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Marek Grądzki z klasy III AG (43 pkt-ów)
  2. Marek Darnowski z klasy III AG (42 pkt-y)
  3. Leonid Ivanov z klasy III AG (40 pkt-ów)
  4. August Jeziorny z klasy III BG (45 pkt-ów)
  5. Dominika Radaszewska z klasy III BG (42 pkt-ów)
  6. Piotr Łukawski z klasy III BG(40 pkt-ów)
  7. Maciej Zbrzezny z klasy III AG (39 pkt-ów)
  8. Michał Kiedrzyński z klasy III BG (41 pkt-ów)
  9. Anna Kaczyńska z klasy III AG (39 pkt-ów)
  10. Amelia Kula z klasy IIIA AG (39 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Weronika Antczak z klasy III AG (89 pkt-ów)
  2. Emilia Pietraszewska z klasy III BG (86 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z chemii (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Victoria Dahmen z klasy III AG (43 pkt-y)
  2. August Jeziorny z klasy III BG (41 pkt-ów)
  3. Jan Makowski z klasy III AG (38 pkt-ów)
  4. Emil Borecki z klasy III AG (37 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Dominika Radaszewska z klasy III BG (70 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografii (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Weronika Antczak z klasy III AG (69 pkt-ów)
  2. Zuzanna Staniaszek z klasy III AG (62 pkt-ów)
  3. Zuzanna Brzezińska z kalsy III BG (59 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z biologii (wyniki etapu rejonowego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego gimnazjum Politechniki Łódzkiej zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu:
  1. Wiktoria Grzelewska z klasy III BG (68 pkt-ów)
  2. Victoria Dahmen z klasy III AG (67 pkt-ów)
  3. Amelia Kula z klasy III AG (67 pkt-ów)
 
DMS