Wyniki Konkursu Kangur Matematyczny

Dodano

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku nasza szkoła zdobyła rekordową liczbę 80 nagród w Konkursie Kangur Matematyczny. Poniżej nazwiska nagrodzonych uczniów.

KLASY 1 GIMNAZJUM

BARDZO DOBRY WYNIK UZYSKALI:

Dominika Radaszewska  1BG
August Jeziorny  1BG
Adam Sukiennik  1BG
Maciej Zbrzezny  1AG
Martyna Zielińska  1AG
Emil Borecki kl. 1AG

WYRÓŻNIENIA UZYSKALI:

Marek Grądzki 1AG
Maciej Strzelecki 1BG
Anna Hasiura 1BG
Sara Motyl 1AG
Karolina Racięcka 1BG
Bartłomiej Wieloch 1BG
Piotr Łukawski 1BG
Weronika Antczak 1AG
Filip Tworus 1AG
Viktoria Dahmen 1AG
Marek Darnowski 1AG
Marta Stolarska 1AG
Wiktoria Grzelewska 1BG
Amelia Kula 1AG
Dawid Bogdan 1AG
Jan Makowski 1AG
Martyna Wieczorek 1BG
Matylda Piesiewicz 1AG

KLASY 2 GIMNAZJUM

LAUREAT – Diego Król  2BG

BARDZO DOBRY WYNIK UZYSKALI:

Piotr Wosiek 2AG
Mateusz Kowalik 2AG
Bartosz Wolsztaj 2BG

WYRÓŻNIENIA UZYSKALI:

Bartłomiej Włodarski 2BG
Jan Milczarek 2AG
Jakub Lewandowski 2BG
Kacper Górecki 2AG
Weronika Szukalska 2AG
Jan Sarzała 2AG
Maria Zatylna 2BG
Aleksander Kruk 2AG
Emilia Pruk 2AG
Wojciech Jankowski 2AG
Maksymilian Kubera 2BG

KLASY 3 GIMNAZJUM

LAUREAT – Paweł Kaźmierski 3AG

WYRÓŻNIENIA UZYSKALI:

Paweł Ślązak 3BG
Anna Kania 3BG
Aleksandra Kawecka 3AG
Anna Jurek 3AG
Jan Moll 3AG
Jakub Redner 3BG
Jakub Krzysiak 3AG
Piotr Owczarek 3AG
Maja Kostacińska 3AG
Hanna Kobylińska 3BG
Weronika Balcer 3BG
Maciej Dębiec 3BG

KLASY 1 LICEUM

BARDZO DOBRY WYNIK UZYSKAŁ – Kacper Makowski 1A

WYRÓŻNIENIA UZYSKALI:

Łukasz Matusiak 1D
Jakub Chmielarz 1A
Anna Talar 1A
Jan Michalski 1A
Bartosz Duryś 1C
Piotr Ponewczyński 1A
Kaja Gruntkowska 1A
Oskar Nowak 1A
Jan Dudziak 1A
Zuzanna Trzmielak 1D
Piotr Nowosielski 1B
Anna Franus 1D
Stanisław Malinowski 1D
Piotr Kuziel 1A
Bartosz Dzionek 1B
Kacper Trębacz 1A

KLASY 2 LICEUM

WYRÓŻNIENIA UZYSKALI:

Tomasz Błażejewski 2C
Artur Mazur 2A
Mikołaj Filanowski 2A
Jakub Józiewicz 2C
Piotr Krzemiński 2A

KLASY 3 LICEUM

BARDZO DOBRY WYNIK UZYSKAŁA – Anna Łeń 3A

WYRÓŻNIENIA UZYSKALI:

Juliusz Neuman 3A
Arkadiusz Rybski 3A
Damian Płóciennik 3A
Błażej Kolbuszewski 3A
Rafał Szczepanik 3A

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM NASZYM WSPANIAŁYM MATEMATYKOM I

ŻYCZYMY JESZCZE WIĘKSZYCH SUKCESÓW W PRZYSZŁYM ROKU.

 

Zespół nauczycieli matematyki

 
DMS