Zdjęcie szkoły
Dzień Dziecka
Eksperymenty
Uczniowie
sukcesy sportowe uczniów PLOPŁ

28.11.2023

Nasza uczennica Anna Łysek wróciła z Mistrzostw Świata w karate tradycyjnym WFF w Belgradzie jako Mistrzyni Świata w kumite indywidualnym juniorek.Wywalczyła także:kata drużynoweenbukumite drużynoweGratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maraton Pisania Listów - akcja Amnesty International

23.11.2023

21 listopada na drugiej godzinie lekcyjnej w naszej szkole odbył się Maraton Pisania Listów na rzecz niesprawiedliwie osądzonych osób.Pisaliśmy w sprawie Chaimy Issy, Ahmeda Mansoora oraz Wujka Pabai i Wujka Paula.Udało się napisać łącznie 268 listów! Najwięcej uczniów...

Międzynarodowy Dzień Tolerancji - Edukacja równościowa

20.11.2023

W dniu 16 listopada społeczność międzynarodowa obchodzi dzień tolerancji. Z tej okazji z inicjatywy p. prof. Piotra Malesy zorganizowano dla uczniów klas: 1A i 2D prelekcję. Dotyczyła ona szeroko rozumianej edukacji na rzecz działań antydyskryminacy...


Olimpiada Biologiczna

19.11.2023

Z ogromną radością informujemy, że aż 5 osób z naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu okręgowego OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ.Uczniowie:1. Zofia Mudy...

Ubiegłe lata


2023