AKCJA – DLA MARIKI POD CHOINKĘ

 

Koło Wolontariatu wraz z klasą I GC i p.prof. Dorotą Słomianą zorganizowało akcję w celu zebrania pieniędzy na kolejne etapy leczenia dla bardzo chorej kobiety, dla pani Mariki Dąbrowskiej.

Akcja składała się z dwóch części – kiermasz ciast oraz kiermasz ozdób świątecznych, książek i rękodzieła. Na drugi dzień odbył się koncert, na którym wystąpili uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, harcerze z Hufca Łódź Górna, studenci Akademii Muzycznej – Marta Kosiorek, Joanna Jaruga, Daria Mortka, Paweł Sobieraj oraz nasi absolwenci – Alek Włodarczyk, Szymon Wieczorek, Olgierd Graczyk oraz Sernik z zespołu PLY.

W sumie zebraliśmy 8500 zł.

Podziękowania składamy:
– Osobom piekącym przepyszne ciasta,
– Osobom piekącym wspaniałe pierniki,
– Osobom, które wykonały przepiękne ozdoby świąteczne,
– Osobom, które podarowały ręcznie wykonane cudeńka!

Dziękujemy również Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom, którzy wyrazili dziś chęć zrobienia dużych zakupów na naszych stoiskach. I tutaj jeszcze ogromne podziękowania należą się naszym Sprzedającym, którzy dzielnie, na każdej przerwie uzupełniali puszki z datkami.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim artystom, którzy zechcieli wesprzeć ten szczytny cel. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom za dobre serce!

 

Dnia 12 kwietnia 2020 dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Tego dnia pani Marika Dąbrowska zmarła po długiej walce z chorobą.