Budżet Obywatelski Łodzi oraz Województwa Łódzkiego – zagłosuj na sportowe projekty AZS PŁ

Zapraszamy do głosowania i wspierania sportowych projektów zgłoszonych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej do Budżetu Obywatelskiego miasta Łodzi oraz do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Celem wszystkich zgłoszonych zadań jest organizacja bezpłatnych zajęć sportowych i rekreacyjnych dla mieszkańców Łodzi (projekt ponadosiedlowy BO miasta Łodzi) oraz organizacja bezpłatnych zajęć sportowych  i rekreacyjnych oraz zawodów sportowych dla młodzieży szkolnej i studenckiej (projekty osiedlowe BO miasta Łodzi oraz projekty subregionalne BO woj. łódzkiego).

Szczegóły projektów, sposób głosowania oraz terminy przedstawiamy poniżej:

• BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA ŁODZI

Głosowanie:

16 września – 1 października 2017 – głosowanie w punktach do głosowania (głosowanie papierowe)

16 września – 8 października 2017 – link do głosowania internetowego:

L0077 – Ponadosiedlowy:                  1.000 000 zł.

„Ćwiczyć po łódzku – bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców Łodzi”

P0074SP – Osiedlowy:                         200 000 zł.

„Młodość pełna pasji – bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz rywalizacja
uczniów i studentów” * (osiedle do którego należy PŁ)

• BUDŻET OBYWATELSKI SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Głosowanie:

1 października – 22 października – głosowanie w punktach do głosowania (głosowanie papierowe)

1 października – 31 października – link do głosowania internetowego:
www.bo.lodzkie.pl/glosowanie/

Ł596 – Subregion Łódź:                      150 000 zł.

„Młodość pełna pasji – bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz rywalizacja
uczniów i studentów”