Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej

Dodano

Szanowni Państwo!
Miło nam przedstawić wyniki szkolnego etapu Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej, który odbył się w naszej szkole w ubiegły piątek 16.02.2018.

GIMNAZJUM:

  • I miejsce – Martyna Wieczorek IIbg
  • II miejsce – Atemloski (Dominika Staruch, Zuzanna Staniaszek, Martyna Zielińska, Marta Stolarska, Victoria Dahmen, Matylda Piesiewicz, Agnieszka Galar, Angelika Klauz, Wiktoria Moskwa, Amelia Kula, Weronika Antczak, Weronika Lamenta, Sara Motyl) – IIag
  • III miejsce – Marek Grądzki, Miron Wasilewski, Jakub Bednarek, Marek Darnowski, Mikołaj Sowa, Maciej Zbrzeźny, Dawid Bogdan, Jan Makowski – IIag

LICEUM:

  • I miejsce – Gruby Kebab – IId
  • II miejsce – Aleksandra Włodarczyk IIb + Radosław Tomczak IIc
  • III miejsce – Aleksandra Grzelik IIb + Krystian Lewandowski IIa

Wszystkim wykonawcom dziękujemy, a laureatom gratulujemy zdobytych miejsc i życzymy wspaniałych wrażeń oraz dalszych sukcesów w najbliższy piątek 23.02.2018 na etapie wojewódzkim w/w konkursu. Trzymamy za Was kciuki.

 

Zobacz galerię

 
 
DMS