Festiwal Piosenki Niemieckojęzycznej

Dodano

Ach co to był za dzień! W piątek 1 lutego do sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej zjechali się najbardziej utalentowani wokaliści z województwa łódzkiego, a śpiewali oni, a jakże, w języku niemieckim! Wiele ciekawych coverów, zachwycające interpretacje głosowe i wizualne hitów niemieckiego i światowego przemysłu muzycznego zawładnęły tym dniem! Jest nam niezmiernie miło, że już po raz kolejny mieliśmy okazję wraz z Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego współorganizować takie wydarzenie. Z tego miejsca serdeczne podziękowania kierujemy do p.prof. Agnieszki Świcy, która koordynowała piątkowe wydarzenie! Przy wsparciu p.prof. Aleksandry Jurek nie pierwszy raz pokazały jak to się robi! Gratulujemy zwycięstwa zespołowi POLY, który jak zwykle zachwycił Jury i Publiczność. Natomiast w kategorii Szkoła Podstawowa i Gimnazjum zwyciężyła Magdalena Worsowicz ze Szkoły Podstawowej w Rąbieniu! Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom składamy ogromne gratulacje i wyrażamy szacunek dla pracy jaką włożyli w przygotowanie swoich koncertów, a Ich opiekunom gratulujemy takiego przygotowania. Nie można zapomnieć o politechnicznych uczniach zaangażowanych w organizację tego przedsięwzięcia: niezawodny tech-team PLOPŁ, prowadzący, grupy do zadań specjalnych – jak zwykle dali z siebie wszystko i z niesłabnącym uśmiechem na ustach, po prostu, dobrze bawili się pracując w pocie czoła, aby Festiwal Piosenki Niemieckojęzycznej wyszedł na najwyższym poziomie – naszym zdaniem – udało się!

Więcej zdjęć w galerii

 
 
DMS