Finaliści Konkursu Fascynująca Fizyka – Poziom Ponadgimnazjalny

Dodano

Z wielką przyjemnością informuje, że nasi uczniowie odnieśli olbrzymi sukces w konkursie fizycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 23 uczniów naszej szkoły. Stanowi to 34% wszystkich finalistów z województwa łódzkiego i kilku województw przyległych.

Bednarek Tomasz
Dauerhauen Michał
Łubis Piotr
Guz Antoni
Kasprzyk Szymon
Łeń Ania
Neuman Juliusz
Hajdan Michał
Mysior Michał
Szczepanik Rafał
Kwiatos Karolina
Raf Szymon
Cieslak Ania
Gruszczelak Marcin
Makowski Adrian
Pierścieniewski Łukasz
Rybski Arkadiusz
Kowalczyk Agnieszka
Kowalski Marcin
Kruk Marcin
Michalak Jonasz
Sielicki Mariusz
Płóciennik Damian

Serdecznie gratuluję.

Cezary Koneczny

 
 
DMS