First Step to Success – wyniki

Dodano

Składamy serdeczne gratulacje naszym uczniom osiągnięcia świetnych wyników w konkursie z fizyki, matematyki, chemii oraz języka angielskiego “First Step to Success” organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki ziemi Łódzkiej, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi:

Laureaci konkursu – gimnazjum:

Kaźmierski Paweł klasa IIIAG
Moll Jan klasa IIIAG
Niziołek Norbert klasa IIIBG
Wdowczyk Gabriela klasa IIIBG
Milczarek Jan klasa IIAG
Komorowski Jan klasa IIIBG
Polanowska Emilia klasa IIIBG
Redner Jakub klasa IIIBG
Sarzała Jan klasa IIAG
Sibińska Julia klasa IIIAG
Kawecka Aleksandra klasa IIIAG
Lasiota Julia klasa IIIAG
Bocian Wiktor klasa IIIAG
Cerski Jan klasa IIIAG
Jurek Anna klasa IIIAG
Kobylińska Hanna klasa IIIBG

Finaliści konkursu – gimnazjum:

Szyszkowski Krzysztof  klasa IIIAG
Słomka Ewa klasa IIIBG
Lewy Anna klasa IIIBG
Raczyńska Olga klasa IIIBG
Maciejewska Liwia  klasa IIIBG
Łochowski Michał klasa IIAG

oraz drużynowo tytuł laureatów zdobyli:

(S)kwarki
Janusze Fizyki
Szwadron dumy
WELA
Uwspólnione elektrony

Liceum:

Emilian Gałązka z klasy III B PLO PŁ został laureatem w konkursie “First Step to Noble Prize” – e-konkurs z fizyki i uzyskał tym samym uprawnienia wynikające z Uchwały nr 15/2015 Senatu PŁ z dnia 27 maja 2015 w sprawie zasad przyjęć laureatów konkursów ogólnopolskich na I rok studiów pierwszego stopnia w Politechnice Łódzkiej.

Drużyna “Zjednoczeni liczbami ewentualnie wzorami” w składzie:

Anna Łeń klasa IIIA
Arkadiusz Rybski klasa IIIA
Juliusz Neuman klasa IIIA
Rafał Szczepanik klasa IIIA

zajęli IV miejsce w kategorii rozgrywek drużynowych w II edycji konkursu “First Step to Fields Medal e-konkurs z matematyki o Puchar rektora PŁ” organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ.

 
 
DMS