Łódź, 17.04.2020 r.

Absolwenci szkół podstawowych

Drodzy Absolwenci szkół podstawowych, Szanowni Rodzice,

za chwilę przed Wami niezwykle ważne decyzje życiowe – wybór szkoły i określenie dalszego kierunku kształcenia. W tym wyjątkowo trudnym dla nas wszystkich czasie chcieliśmy drogą online przedstawić Wam ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Za pomocą nowoczesnej technologii pragniemy spotkać się z Wami i opowiedzieć o wszystkich działaniach, jakie podejmuje szkoła w ramach naszej bieżącej działalności.

Chcemy również odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.

W trosce o Was podjęliśmy się wykonać zadanie, które może nie do końca będzie doskonałe (nie mamy przecież w tym obszarze doświadczenia), ale pozwoli nam jednak połączyć się z Wami i chociaż w ten sposób zachęcić do aplikowania i rozpoczęcia nauki w naszej szkole.

Czekam na wszystkich zainteresowanych i serdecznie zapraszam.

Tomasz P. Kozera – Dyrektor PLOPŁ