Łódź, 20.04.2021 r.

 

                                                                                                       Absolwenci szkół podstawowych

                                                                        Rodzice

 

Drodzy Absolwenci szkół podstawowych, Szanowni Rodzice,

za chwilę przed Wami niezwykle ważne decyzje życiowe – wybór szkoły i określenie dalszego kierunku kształcenia. W tym wyjątkowo trudnym dla nas wszystkich czasie chcieliśmy drogą online przedstawić Wam ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Za pomocą nowoczesnej technologii pragniemy spotkać się z Wami i opowiedzieć o wszystkich działaniach, jakie podejmuje szkoła w ramach naszej bieżącej działalności.                  

Chcemy również odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.

W trosce o Was podjęliśmy się wykonać zadanie, które może nie do końca będzie doskonałe (nie mamy przecież w tym obszarze doświadczenia), ale pozwoli nam jednak połączyć się z Wami i chociaż w ten sposób zachęcić do aplikowania i rozpoczęcia nauki w naszej szkole.

 Czekam na wszystkich zainteresowanych i serdecznie zapraszam.

Tomasz P. Kozera – Dyrektor PLOPŁ