Miło nam poinformować, że podczas Drzwi Otwartych wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w sesji live, którą poprowadzi Adrianna Witkowska i Krzysztof Klimaszewski, a gospodarzem będzie dyrektor Tomasz Piotr Kozera. Jeżeli mają Państwo nurtujące pytania i chcieliby dowiedzieć się więcej – serdecznie zapraszamy!

Pan dyrektor odpowie na pytania, które przesłane zostaną na adres mailowy drzwiotwarteplopl@gmail.com i te, które zostaną zadane na czacie, zarówno na Facebooku jak i na YouTube. W spotkaniu wezmą udział również znamienici goście:
– prof. dr hab. inż. Jan Krysiński, pomysłodawca i założyciel szkoły
– Anna Stasińska, absolwentka naszej szkoły
– przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego
– Tomasz Forysiak, przedstawiciel Rady Rodziców
– Dariusz Krzyżański, koordynator do spraw rekrutacji

Aby wziąć udział w spotkaniu i mieć niepowtarzalną okazję zaczerpnięcia informacji u źródła, prosimy dołączyć do nas za pomocą poniższego linku:

Do zobaczenia!