Łódzki turniej gier komputerowych UĆLADDER 2016

Dodano
W dniach 6-11 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się faza pucharowa i rozgrywki finałowe międzyszkolnego turnieju gier komputerowych UĆLADDER.
W rywalizacji wzięło udział kilkanaście zespołów ze  szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego. Było to duże przedsięwzięcie wymagające dobrej organizacji, odpowiedniego sprzętu, który należało opanować, gotowości  do rozwiązywania niespodziewanych problemów i wielu wyrzeczeń. Nie byłoby to możliwe, gdyby  nie grupa zaangażowanych uczniów pod przewodnictwem Samorządu Uczniowskiego PLO PŁ.
Serdecznie dziękuję za ogromny wkład pracy i oddanie tej inicjatywie:
Wojciechowi Leśniowskiemu – jako przewodniczącemu,
Piotrowi Zduniakowi – jako głównemu koordynatorowi turnieju
oraz wszystkim współpracownikom.
Tomasz P.Kozera
Dyrektor Szkoły
 
DMS