MIĘDZYGALAKTYCZNE KOŁO WOLONTARIATU PLOPŁ

KIEDY ROZBŁYSŁA NASZA PIERWSZA GWIAZDA?

Międzygalaktyczne Koło Wolontariatu powstało w 2017 roku, wtedy jeszcze po prostu jako Szkolne Koło Wolontariatu. Dopiero we wrześniu 2019 zmieniło swoją nazwę, aby bardziej kojarzyło się z naszą szkołą, która dla nas wszystkich jest najlepszą szkołą w galaktyce. I to właśnie tutaj, na Różyckiego 5 w Łodzi, nasze międzygalaktyczne koło ma swoją ziemską siedzibę! Dzisiaj liczy już niemal 40 członków.

Regularnie współpracują z nami: Liceum Uniwersytetu Łódzkiego,  harcerze z różnych drużyn, absolwenci oraz Fundacja Gajusz. Cyklicznie wspierają nas szkoły podstawowe i średnie z regionu łódzkiego.

Zachęcamy do odwiedzin na naszym koncie na FB – Międzygalaktyczne koło wolontariatu PLOPŁ

Opiekunami koła są:

p.prof. Ewa Bojanowska,

p.prof. Małgorzata Camastra,

p.prof. Maria Michalak