Młodzi Przedsiębiorczy – finał programu

Dodano

Na tegorocznej gali wieńczącej ukończenie programu Młodych Przedsiębiorczych pojawi się 12 zespołów uczniowskich wyróżnionych za całościową pracę w projekcie, komisja wzięła pod uwagę m.in. terminowość i rzetelność pracy w kursie, rzeczowość i poprawność merytoryczną składanych sprawozdań, refleksyjnie podejście do zadań, nieszablonowe i nowatorskie podejście do wiedzy z kursu, atrakcyjność, kreatywność i innowacyjność opisywanych działań, a także ich autorski charakter, konstruktywne wypowiedzi na platformie i na forum oraz ogólną aktywność i zaangażowanie zespołu w programie.

Naszą szkołę reprezentowały Perełki – w składzie:
August Jeziorny, Aleksandra Falczewska, Anna Hasiura, Łukasz Zychowicz, Martyna Wieczorek, Olga Wiśniewska. Grupa ta została zakwalifikowana do finału. Dnia 15 czerwca w Katowicach odbędzie się rozdanie nagród w siedzibie Narodowego Banku Polskiego.

Serdecznie gratulujemy!

 
 
DMS