Kilka słów o projekcie:

Jesteśmy 7-osobową grupą dziewczyn z łódzkich liceów (uczennice z naszej szkoły to: Antonina Mnich, Karolina Fisiak, Paulina Bojanowska, Lidia Pawlicka). Bierzemy udział w ogólnopolskim programie Zwolnieni z teorii. Program zakłada przeprowadzenie zajęć przydatnych dla określonej grupy społecznej. Z uwagi na fakt, że niektóre z nas trenują sztuki walki od ponad 10 lat, zainteresował nas właśnie ten typ projektu. Przeprowadziłyśmy już wiele zajęć z dziewczynami w różnym wieku – w szkołach podstawowych, w liceach oraz w drużynach harcerskich. Zajęcia cieszyły się popularnością i w odpowiedzi na prośby zarówno nauczycieli WF-u, jak i dyrektorów szkół, przeprowadziłyśmy nawet więcej zajęć niż zakładałyśmy. Zajęcia przeprowadzone zostały nie tylko w Łodzi, ale również w Pabianicach.

Zajęcia dla jednej 20-osobowej grupy planowane są na 90 minut. Takie zajęcia obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Więcej informacji o samym projekcie:

https://zwolnienizteorii.pl/?gclid=Cj0KCQjw0pfzBRCOARIsANi0g0tgnd5NzkbHkN2KOmjMmK_icACtLYFs1TzhhJPqy55bRi_SyZjMobQaAnY8EALw_wcB

A pod tym linkiem, można zobaczyć gdzie już byłyśmy:

https://www.facebook.com/Oczy-Dooko%C5%82a-G%C5%82owy-108288094029555/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCapBOIryrumV9Yl2Jf4EGwoWme8TAN34aba6z3psjCwiiUBU3S-pxihFUnTwAwz7V4H03mzKJSQ8Tv

A tak pisało o nas Zycie Pabianic: