Olimpus – wyniki sesji wiosennej 2015

Dodano

Serdecznie gratulujemy naszym gimnazjalistom wyników uzyskanych w sesji wiosennej olimpiad przedmiotowych Olimpus!

Poniżej poszczególne osiągnięcia:

Fizyka kl. II – 352 uczestników:

Kaja Gruntkowska – 3 miejsce, dyplom laureata

Kacper Trębacz – 4 miejsce, dyplom laureata

Łukasz Matusiak – 9 miejsce, dyplom laureata

Adam Czyżewski – 10 miejsce, dyplom laureata

Michał Jaros – 13 miejsce, dyplom laureata

Dyplomy uznania (miejsca 16-26): Marek Bielecki (16), Katarzyna Góralska 20), Kamil Wysocki (25), Dominik Czerwoniuk (26),

Język angielski kl. I – 1161 uczestników:

Łukasz Walczak – 2 miejsce, dyplom laureata

Norbert Niziołek – 2 miejsce, dyplom laureata

Julia Lasiota – 6 miejsce, dyplom laureata

Małgorzata Antczak – 11 miejsce, dyplom laureata

Maja Frydlewska – 13 miejsce, dyplom laureata

Gabriela Wdowczyk – 14 miejsce, dyplom laureata

Antoni Hasiura – 15 miejsce, dyplom laureata

Krzysztof Szyszkowski – 15 miejsce, dyplom laureata

Paweł Kaźmierski – 15 miejsce, dyplom laureata

Dyplomy uznania (miejsca 16-28): Robert Bocheński (16), Paulina Kopala (16), Paweł Sieradzki 16), Jan Cerski (17), Emilia Polanowska (20), Maria Gruchot(20), Olga Raczyńska (21), Wiktor Bocian (23), Anna Jurek (23), Liwia Maciejewska (25), Anna Lewy (25), Weronika Balcer (26), Piotr Cieślak (27), Michał Żałobny (28)

Język niemiecki kl. I – 230 uczestników

Aleksandra Kawecka – 13 miejsce, dyplom laureata

Dyplomy uznania (miejsca 17-34): Julia Lasiota (17), Paweł Sieradzki (25), Mateusz Ałaszewski 32), Robert Bocheński (33), Paulina Kopala (34)

Fizyka kl. I – 240 uczestników: Dyplomy uznania (miejsca 16 – 21): Gabriela Wdowczyk (16), Julia Lasiota (16), Norbert Nizołek (21)

Historia kl. I – 369 uczestników: Dyplomy uznania (miejsca 16-52): Julia Lasiota (16), Wiktor Bocian (40), Franciszek Korliński (42), Wiktor Polak (43), Krzysztof Szyszkowski (45), Maria Gruchot (49), Oliwia Forysiak (52), Robert Bocheński (52)

Język polski kl. I – 269 uczestników: Dyplomy uznania (miejsca 17-33): Julia Lasiota (17), Anna Kania (18), Wiktor Lewandowski (21), Mateusz Ałaszewski (23), Paulina Kopala (26), Robert Bocheński (26), Maja Frydlewska (27), Wiktor Polak (27), Paweł Sieradzki (28), Olga Raczyńska (28), Julia Sibińska (29), Kamil Mielczarek (32), Franciszek Korliński (32), Ewa Słomka (33)

Język polski kl. II – 299 uczestników: Dyplomy uznania (miejsca 17-33): Zuzanna Trzmielak (17), Kaja Gruntkowska (20), Zuzanna Miodek (26), Alicja Forysiak (31), Anna Talar (33)

Serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 
DMS