Ranking “Perspektyw” 2018

Dodano

Miesięcznik “Perspektywy” opublikował dzisiaj ranking najlepszych liceów i techników 2018 roku oraz XX jubileuszowy Ranking Liceów i Techników.
W rankingu wzięto pod uwagę 2195 liceów ogólnokształcących i 1744 techników. Przygotowano również podrankingi wojewódzkie, oddzielne dla liceów i techników, także dla województwa łódzkiego.
W tym roku Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej zajęło 21. miejsce wśród najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce, 19. miejsce w rankingu maturalnym oraz 41. miejsce w rankingu olimpijskim, co dało nam 1. miejsce wśród liceów ogólnokształcących w województwie łódzkim, a tym samym uzyskaliśmy tytuł “Złotej Szkoły 2018”.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i gronu pedagogicznemu, którzy zapracowali na ten sukces!

 
DMS