Stypendia Miasta Łodzi

Dodano

Szanowni Absolwenci,

Miasto Łódź przystępuje do realizacji IV edycji miejskiego programu stypendialnego w roku akademickim 2014/2015. Stypendia te są dedykowane laureatom i finalistom ogólnopolskiego etapu olimpiad przedmiotowych. Wysokość rocznego stypendium wynosi ok. 1300 zł/mc w przypadku podjęcia studiów na jednym z określonych w regulaminie kierunków (analityka gospodarcza, automatyka i robotyka, biotechnologia, budownictwo, chemia, ekonomia, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, farmacja, finanse i rachunkowość, fizyka, fizyka techniczna, grafika, informatyka, informatyka i ekonometria, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, logistyka/transport, matematyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, międzywydziałowe studia matematyczno-przyrodnicze, nanotechnologia, technologia chemiczna, tkanina i ubiór, włókiennictwo, wzornictwo, zarządzanie i inżynieria produkcji).
Więcej informacji pod LINKIEM

stypendium m Łodzi-page-001

 
 
DMS