Drodzy Kandydaci! Szanowni Rodzice!

Mamy dla Państwa kilka ważnych informacji o tym, jak będzie przebiegało nasze spotkanie w sobotę 25 kwietnia 2020 r.

9.00                 rozpoczęcie Drzwi Otwartych:

• na stronie liceum.p.lodz.pl pojawią się materiały, w których zaprezentujemy szkołę, opowiemy o rekrutacji i pochwalimy się naszymi sukcesami.

9.00 – 12.00    czas na zapoznanie się z materiałami:

• gdybyście Państwo nie znaleźli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, prosimy o przesłanie ich na adres mailowy: drzwiotwarteplopl@gmail.com najpóźniej do godz. 12.00.
  • odpowiedzi na Państwa pytania udzieli dyrektor szkoły Tomasz P. Kozera podczas spotkania na żywo o godz. 13.00. Link będzie dostępny na oficjalnej stronie szkoły (w zakładce Wirtualne Drzwi Otwarte –> Live) oraz na szkolnym Facebooku (https://www.facebook.com/PLOPolitechnikiLodzkiej/).

12.00 – 13.00  wirtualny spacer po szkole:

• nasi uczniowie oprowadzą Państwa (Kandydatów i Rodziców) po szkole w wirtualnej rzeczywistości 3D.
  • będziecie mieli Państwo możliwość zobaczyć miejsce, w którym się uczymy oraz dowiedzieć się wiele o szkole “z pierwszej ręki”.

WAŻNE!

• aby wziąć udział w wirtualnym spacerze i rozmowie z uczniami, należy zainstalować aplikację DISCORD na komputerze lub telefonie. W tym celu należy pobrać aplikację z oficjalnej strony: discordapp.com/download

[Dla osób, które nie mogą pobrać aplikacji istnieje możliwość połączenia się przez przeglądarkę na stronie discordapp.com. Nadal będzie można prowadzić rozmowę z naszymi uczniami, jednak nie będzie można korzystać ze wszystkich funkcjonalności. Zachęcamy do pobrania aplikacji!]

Następnie należy założyć konto używając przycisku “Zarejestruj się” w aplikacji lub poprzez link: discordapp.com/register

– w sobotę na oficjalnej stronie szkoły (w zakładce Wirtualne Drzwi Otwarte –> Wirtualny spacer) oraz na szkolnym Facebooku od godziny 12.00 dostępny będzie link pozwalający na dołączenie do konkretnego miejsca (serwera Discord), gdzie będzie odbywał się spacer. Dalsze instrukcje postępowania znajdą się na serwerze.

13.00 – 14.00  sesja live z dyrektorem szkoły, Tomaszem P. Kozerą

Liczymy na Państwa obecność i czekamy z niecierpliwością, aby móc ugościć wszystkich w wirtualnych progach Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej.