Uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez WEEIA

Dodano

26 kwietnia 2016 r. w auli Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez WEEIA PŁ, Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej oraz PLO PŁ, nad którymi patronat objął Łódzki Kurator Oświaty i Rektor Politechniki Łódzkiej. Uczniowie naszego szkoły zdobyli w tych konkursach wiele nagród i wyróżnień konkurując z ponad czterema tysiącami uczestników z całego kraju. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej wyniki naszych licealistów i gimnazjalistów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach.

PREZENTACJA

 

maras2_001 maras1_001 cebulski2_001 cebulski1_001 trebacz_001 papiewska_001 czyzewski_001

 

 
DMS