WIELKIE SERCE W WALENTYNKI❤

Na walentynkowym kiermaszu dedykowanym p.prof. Magdalenie Kwiatkowskiej zostały wykupione WSZYSTKIE smakołyki, które przygotowali uczniowie naszej szkoły – a było ich bardzo, bardzo dużo.
Dzięki wszystkim zaangażowanym uczniom – tym, którzy sprzedawali, przygotowali pyszności, a także je pochłonęli udało nam się zebrać 4581 zł 80 gr.

Cała szkoła nosiła również naklejki-serduszka przygotowane przez Pana Tomasza Forysiaka. Swój wkład w nasz kiermasz miała również Pani Gabriela Halakiewicz z fundacji Gajusz – dla uczniów na diecie wegańskiej przygotowała przepyszne brownie z buraczków. Bardzo dziękujemy.

Kiermaszowi zorganizowanemu przez Międzygalaktyczne Koło Wolontariatu oraz Koło Ekologiczne towarzyszyły występy Macieja Drozda i zespołu In Maroon, a także zabawy walentynkowe przygotowane przez klasę 1GC oraz mini-kurs tańca prowadzony przez Zuzię Brzezińską i Nadię Kowalską. Tech team jak zwykle stanął na wysokości zadania, dziękujemy całej ekipie za pomoc.

W ciągu kilku dni ze zbiórki wśród nauczycieli, zbiórek przeprowadzonych w klasach oraz tej zorganizowanej przez samorząd uczniowski udało się uzbierać prawie 16 000 zł! Wszystkie zebrane pieniądze zostaną wpłacone na konto fundacji dla p.prof. Kwiatkowskiej.