Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Dodano

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w wielu konkursach i odnieśli w nich liczne sukcesy.

Z wielką radością informujemy, że nasi gimnazjaliści uzyskali aż 25 tytułów laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz  17 tytułów finalisty – najwięcej w całym województwie łódzkim.

Nasi LAUREACI z poszczególnych przedmiotów to: 

Język polski
Julia Lasiota – klasa III AG

Język angielski
Julia Lasiota – klasa III AG
Jakub Krzysiak – klasa III AG
Norbert Niziołek – klasa III BG

oraz finaliści

Piotr Godziński – klasa III AG
Diego Król – klasa II BG
Łukasz Walczak – klasa III BG

Język niemiecki
Victoria Dahmen – klasa I AG
Paweł Sieradzki – klasa III AG

Język francuski
Wiktoria Zarzycka – klasa III BG

Język rosyjski

finalista
Kamil Mielczarek – klasa III BG

Historia
Julia Lasiota – klasa III AG

Matematyka
Mateusz Ałaszewski – klasa III AG
Aleksandra Kawecka – klasa III AG
Paweł Kaźmierski – klasa III AG
Marcin Kusiński – klasa III AG
Paweł Ślązak – klasa III BG

oraz finaliści
Anna Jurek – klasa III AG
Jakub Lewandowski – klasa II BG
Norbert Niziołek – klasa III BG
Piotr Owczarek – klasa III AG
Krzysztof Szyszkowski – klasa III AG
Bartłomiej Włodarski – klasa II BG

Fizyka
Wiktor Bocian – klasa III AG
Paweł Kaźmierski – klasa III AG
Julia Lasiota – klasa III AG
Jakub Lewandowski – klasa II BG
Jan Moll – klasa III AG
Piotr Owczarek – klasa III AG
Jakub Redner – klasa III BG

oraz finalista
Mateusz Szwagrzak – klasa III BG

Chemia
Stanisław Cezarski – klasa II AG
Emilia Polanowska – klasa III BG
Krzysztof  Szyszkowski – klasa III AG

oraz finaliści
Norbert Kosma Niziołek – klasa III BG
Łukasz Piotr Walczak – klasa III BG
Julia Lasiota – klasa III AG

Geografia

finaliści
Paweł Kaźmierski – klasa III AG
Julia  Lasiota – klasa III AG

Informatyka
Norbert  Niziołek – klasa III BG

oraz finalista
Jakub Krzysiak – klasa III AG

Muzyka
Natalia Białecka – klasa II AG

Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

Rada Pedagogiczna ZS PŁ

 
DMS