Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – wyniki etapu wojewódzkiego

Dodano
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Maciej Strzelecki z klasy III BG (50 pkt-ów)
  2. Dominika Radaszewska z klasy III BG (49 pkt-ów)
  3. Piotr Łukawski z klasy III BG (49 pkt-ów)
  4. Marek Grądzki z klasy III AG (45 pkt-ów)
  5. August Jeziorny z klasy III BG (44 pkt-y)
  6. Maciej Zbrzezny z klasy III AG (43 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka francuskiego (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Karolina Racięcka z klasy III BG (93 pkt-y)
  2. Angelika Pielużek z klasy III BG (91 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Jan Łęgocki z klasy III BG (86 pkt-ów)
  2. Weronika Antczak z klasy III AG (81 pkt-ów)
  3. Jan Trzciński z klasy III BG (81 pkt-ów)
  4. Karolina Słomiana z klasy III AG  (80 pkt-ów)
  5. Marta Stolarska z klasy III AG (76 pkt-ów)
  6. Mikołaj Sowa z klasy III AG (63 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Weronika Antczak z klasy III AG (76 pkt-y)
  2. Emilia Pietraszewska z klasy III BG (73 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Weronika Lamenta z klasy III AG (87 pkt-ów)
  2. Victoria Dahmen z klasy III AG (77 pkt-ów)
  3. Jan Makowski z klasy III AG (59 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Marek Darnowski z klasy III AG (43 pkt-y)
  2. Marek Grądzki z klasy III AG (42 pkt-y)
  3. Leonid Ivanov z klasy III AG (46 pkt-ów)
  4.  August Jeziorny z klasy III BG (43 pkt-y)
  5. Anna Kaczyńska z klasy III AG (42 pkt-y)
  6. Michał Kiedrzyński z klasy III BG (49 pkt-ów)
  7. Amelia Kula z klasy III AG (40 pkt-ów)
  8. Piotr Łukawski z klasy III BG (46 pkt-ów)
  9. Dominika Radaszewska z klasy III BG (47 pkt-ów)
  10. Maciej Zbrzezny z klasy III AG (40 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z biologii (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Victoria Dahmen z klasy III AG (86 pkt-ów)
  2. Wiktoria Grzelewska z klasy III BG (71 pkt-ów)
  3. Amelia Kula z klasy III AG (72 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z chemii (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. August Jeziorny z klasy III BG (50 pkt-ów)
  2. Emil Borecki z klasy III AG (42 pkt-y)
  3. Victoria Dahmen z klasy III AG (41 pkt-ów)
  4. Jan Makowski z klasy III AG (39 pkt-ów)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Miron Wasilewski z klasy III AG (92 pkt-y)
  2. Maciej Strzelecki z klasy III BG (90 pkt-ów)
  3. Jan Makowski z klasy III AG (74 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografii (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Weronika Antczak z klasy III AG (69 pkt-ów)
  2. Zuzanna Staniaszek z klasy III III AG (69 pkt-ów)
  3. Zuzanna Brzezińska z klasy III BG (63 pkt-y)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki (wyniki etapu wojewódzkiego dla gimnazjów) – uczniowie Publicznego Gimnazjum Politechniki Łódzkiej osiągnęli następujące wyniki:
  1. Dominika Radaszewska z klasy III BG (53 pkt-y)
 
DMS