Poniżej przestawiamy wyniki naszych Gimnazjalistów w olimpiadach z poszczególnych przedmiotów:

Historia – klasa II:

Krzysztof Szyszkowski – dyplom laureata

Julia Lasiota – dyplom uznania

Franciszek Korliński – dyplom uznania

Robert Bocheński – dyplom uznania

Wiktor Bocian – dyplom uznania

Marcin Kusiński – dyplom uznania

Maria Gruchot – dyplom uznania

Oliwia Forysiak – dyplom uznania

Język angielski – klasa I:

Miłosz Sar – dyplom laureata

Igor Lizak – dyplom laureata

Bartłomiej Włodarski – dyplom laureata

Aleksander Kruk – dyplom laureata

Jagoda Kmiecik – dyplom laureata

Michał Zwierzchowski – dyplom laureata

Bartosz Wolsztajn – dyplom uznania

Julia Dałek – dyplom uznania

Piotr Wosiek – dyplom uznania

Natalia Białecka – dyplom uznania

Mateusz Kowalik – dyplom uznania

Maciej Błaszczyk – dyplom uznania

Julia Syzdół – dyplom uznania

Patrycja Kowalska – dyplom uznania

Brunon Bojków – dyplom uznania

Stanisław Cezarski – dyplom uznania

Paulina Bojanowska – dyplom uznania

Wojciech Jankowski – dyplom uznania

Michał Pomorski – dyplom uznania

Język angielski – klasa II:

Krzysztof Szyszkowski – dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Krzysiak – dyplom laureata

Łukasz Walczak – dyplom laureata

Julia Lasiota – dyplom laureata

Jan Cerski  – dyplom laureata

Maria Gruchot – dyplom laureata

Małgorzata Antczak – dyplom laureata

Gabriela Wdowczyk – dyplom laureata

Paweł Sieradzki – dyplom laureata

Franciszek Korliński -dyplom laureata

Marcin Kusiński – dyplom laureata

Mateusz Ałaszewski – dyplom uznania

Weronika Balcer – dyplom uznania

Paulina Kopala – dyplom uznania

Kacper Drabikowski – dyplom uznania

Antoni Hasiura – dyplom uznania

Maja Frydlewska – dyplom uznania

Robert Bocheński – dyplom uznania

Ewa Słomka – dyplom uznania

Piotr Cieślak – dyplom uznania

Liwia Maciejewska – dyplom uznania

Matematyka – klasa I:

Jagoda Kmiecik – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Bartłomiej Włodarski – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Wiktoria Ulatowska – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Julia Syzdół – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Diego Król – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Emilia Pruk – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Lewandowski -grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Piotr Wosiek – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Kacper Rutkowski – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Bartosz Wodyński – dyplom laureata

Natalia Białecka – dyplom laureata

Aleksander Kruk – dyplom laureata

Jan Milczarek – dyplom laureata

Michał Stelmach – dyplom laureata

Mateusz Kowalik – dyplom laureata

Maksymilian Kubera – dyplom laureata

Weronika Szukalska – dyplom laureata

Wojciech Jankowski – dyplom laureata

Kacper Górecki – dyplom laureata

Wiktoria Kwaśniak – dyplom laureata

Michał Cencora – dyplom laureata

Stanisław Cezarski – dyplom laureata

Brunon Bojków – dyplom laureata

Julia Dałek – dyplom laureata

Michał Pomorski – dyplom laureata

Bartosz Wolsztajn – dyplom laureata

Leonard Kalamat -dyplom laureata

Igor Lizak – dyplom laureata

Zuzanna Kurek – dyplom laureata

Julia Drogosz – dyplom uznania

Miłosz Sar – dyplom uznania

Bruno Szwarc – dyplom uznania

Filip Krylecki – dyplom uznania

Maciej Błaszczyk – dyplom uznania

Michał Łochowski – dyplom uznania

Jakub Wiśniewski – dyplom uznania

Matematyka – klasa II:

Mateusz Ałaszewski – dyplom laureata, nagroda książkowa

Paweł Kaźmierski – dyplom laureata, nagroda książkowa

Piotr Owczarek – dyplom laureata, nagroda książkowa

Łukasz Walczak – dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Redner – dyplom laureata, nagroda książkowa

Julia Lasiota – dyplom laureata

Wiktor Lewandowski – dyplom laureata

Krzysztof Szyszkowski – dyplom laureata

Robert Bocheński – dyplom laureata

Wiktor Bocian – dyplom laureata

Paweł Ślązak – dyplom laureata

Gabriela Wdowczyk – dyplom laureata

Jakub Krzysiak – dyplom laureata

Maciej Dębiec – dyplom laureata

Małgorzata Antczak – dyplom laureata

Jan Cerski – dyplom laureata

Paulina Kopala – dyplom uznania

Maria Gruchot – dyplom uznania

Kamil Kalinowski – dyplom uznania

Jan Komorowski – dyplom uznania

Cezary Borowski – dyplom uznania

Marcin Kusiński – dyplom uznania

Franciszek Korliński – dyplom uznania

Dla najlepszych olimpijczyków przyznano następujące nagrody:

  • Miejsce 1: grawerowany dyplom, nagroda książkowa
  • Miejsca 2 – 5: dyplomy laureata oraz nagrody książkowe
  • Miejsca 6 – 15: dyplomy laureata

Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!