Jesteśmy uczniami I klasy Liceum Politechniki Łódzkiej oraz twórcami projektu społecznego SmartLearning organizowanego w ramach projektu – Zwolnieni z teorii.
W ramach powyższego działania przeprowadzimy zajęcia dla uczniów szkół podstawowych z zakresu sposobów efektywnej nauki – mówiąc w skrócie nauczymy ich jak w tym samym czasie przyswoić znacznie więcej wiedzy i co robić by taka wiedza pozostała na dłużej w pamięci.
Jesteśmy po rozmowach z dyrekcjami kilkunastu szkół podstawowych, mamy umówione szkolenia
w pierwszych placówkach. Nasz cel to dotrzeć do 1000 uczniów.
Przygotowana przez nas forma szkolenia jest ciekawa, angażuje uczniów oraz zachęca ich do współpracy. Dla najbardziej aktywnych przewidujemy nagrody a dla wszystkich dyplomy.
Prowadzone przez nas zajęcia realizowane są w formie projektu społecznego i są całkowicie bezpłatne dla beneficjentów, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Zgromadzone w ten sposób środki zostaną w całości przeznaczone na realizację projektu, w szczególności na zakup niezbędnych akcesoriów, artykułów papierniczych, nagród dla najzdolniejszych kursantów oraz pokrycia kosztów usług firm zewnętrznych m. in. drukarni. Liczy się każda złotówka ….. a szczególnie dziesięciozłotówka   😉

Serdecznie dziękujemy!

zespół SmartLearning:
Janek Dudziak, Kasia Kobalczyk, Mikołaj Miszczak, Maciek Szymański, Małgorzata Sarzała, Anna Talar, Weronika Wyrwas.

Kontakt do nas:

smartlearningpoland@gmail.com
Jan Dudziak: 781718333

Wsparcie można przekazać w gotówce lub przelewem na konto:
Jan Dudziak
nr. konta: 71114020040000330276083442
Tytuł przelewu: projekt SmartLearnig