Jesteśmy 7-osobową grupą dziewczyn z łódzkich liceów (uczennice z naszej szkoły to: Antonina Mnich, Karolina Fisiak, Paulina Bojanowska, Lidia Pawlicka). Bierzemy udział w ogólnopolskim programie Zwolnieni z teorii. Program zakłada przeprowadzenie zajęć przydatnych dla określonej grupy społecznej. Z uwagi na fakt, że niektóre z nas trenują sztuki walki od ponad 10 lat, zainteresował nas właśnie ten typ projektu. Przeprowadziłyśmy już wiele zajęć z dziewczynami w różnym wieku – w szkołach podstawowych, w liceach oraz w drużynach harcerskich. Zajęcia cieszyły się popularnością i w odpowiedzi na prośby zarówno nauczycieli WF-u, jak i dyrektorów szkół, przeprowadziłyśmy nawet więcej zajęć niż zakładałyśmy. Zajęcia przeprowadzone zostały nie tylko w Łodzi, ale również w Pabianicach.

Zajęcia dla jednej 20-osobowej grupy planowane są na 90 minut. Takie zajęcia obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Pod tym linkiem można zobaczyć gdzie już byłyśmy