Pomagamy Fundacji Gajusz

Już trzykrotnie organizowaliśmy akcje dla fundacji.

Akcja dla Rodzeństw

Dla rodzeństw dzieci, które są podopiecznym fundacji, odbyły się zajęcia w laboratorium chemicznym, gdzie dzieci przeprowadzały ciekawe doświadczenia z p.prof. Elżbietą Szubiakiewicz. Poza tym mogły zgłębić tajniki fizyki biorąc praktyczny udział w zajęciach naukowych prowadzonych przez p.prof. Bogusławę Kłos. W międzyczasie odbył się również quiz o Wielkiej Brytanii, w którym dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą w tym zakresie, a młodsi mogli zaprezentować swoje plastyczne talenty. Te atrakcje zostały przygotowane przez p.prof. Małgorzatę Garstkę. Na koniec czekała na wszystkich niespodzianka – uczniowie naszej szkoły przygotowali Bożonarodzeniowe przedstawienie, które wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój. Przedstawienie zostało przygotowane pod czujnym okiem p.prof. Doroty Słomianej.

Spotkanie dla Mam na Dzień Matki

Oto co napisała fundacja na swoim facebookowym profilu: “Nasze Mamy nie tylko od święta spotykają się, aby pobyć ze sobą i „naładować” akumulatory na trudy codzienności. Ostatnie spotkanie zorganizowali uczniowie z Koła Wolontariatu. Była nauka tańca w Studio Tańca 4U prowadzona przez nauczyciela szkoły p.prof. Kamila Gebela i zajęcia na trampolinach. A później pyszny poczęstunek przygotowany przez młodzież. Dużo energii, śmiechu i poczucia, że Mamy nie są same”.

Spotkanie dla Mam na Boże Narodzenie

Dla rodzeństw dzieci, które są podopiecznym fundacji, odbyły się zajęcia w laboratorium chemicznym, gdzie dzieci przeprowadzały ciekawe doświadczenia z p.prof. Elżbietą Szubiakiewicz. Poza tym, mogły zgłębić tajniki fizyki biorąc praktyczny udział w zajęciach naukowych prowadzonych przez p.prof. Bogusławę Kłos. W międzyczasie odbył się również quiz o Wielkiej Brytanii, w którym dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą w tym zakresie, a młodsi mogli zaprezentować swoje plastyczne talenty. Te atrakcje zostały przygotowane przez p.prof. Małgorzatę Garstkę. Na koniec czekała na wszystkich niespodzianka – uczniowie naszej szkoły przygotowali Bożonarodzeniowe przedstawienie, które wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój. Przedstawienie zostało przygotowane pod czujnym okiem p.prof. Doroty Słomianej.