Szkolna wycieczka Londyn-Cambridge
Data Dodania: 08.10.2023

Grupa 50 uczniów PLOPŁ uczestniczyła w 5-dniowej wycieczce do Londynu i Cambridge. Młodzież miała okazję zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki Londynu i okolic. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od najważniejszego muzeum morskiego w Zjednoczonym Królestwie, Maritime Museum. Następnie odwiedziliśmy kampus University of Greenwich. W następnych dniach eksplorowaliśmy Londyn i jego atrakcje: St James's Park, National Gallery, Tate Modern, Tower of London, Science Museum Natural History Museum. Ostatniego dnia odwiedziliśmy jeden z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich na świecie, Cambridge. Dodatkowym atutem wyjazdu było zakwaterowanie u angielskich rodzin, co było okazją do licznych rozmów w języku Szekspira.