Konferencja "Jak być (u)ważnym dla siebie nawzajem?"
Data Dodania: 22.10.2023

12 i 13 października na sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej, odbyła się konferencja psychologiczna “Jak być (u)ważnym dla siebie nawzajem - czyli sztuka kreowania relacji”, zorganizowana przez sześcioro uczniów naszej szkoły.

Na wydarzenie przybyli uczniowie z 9 najlepszych łódzkich liceów. Już w pierwszym dniu osiągnęliśmy frekwencję na poziomie ponad 200 uczestników.

Część merytoryczną zapewniło jedenastu prelegentów: Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. Dzieci i Młodzieży mgr A. Kobylińska, mgr Anna Cywińska, mgr B. Tarkowski, Koło Młodych Dietetyków z WSBiNoZ pod opieką dr n. med. N. Wittek-Smorąg, J. Krzysiak, zespół Wysłuchani, zrozumiani, przedstawiciel firmy TME.EU mgr K. Zawadzki, mgr M. Rychta i mgr M. Malinowska oraz mgr M. Szczepańska.

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia firm: TME.EU, APC Analizy Medyczne, Wydawnictwo Galaktyka oraz Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

i wsparcia patronów:

Politechniki Łódzkiej, PLOPŁ, Consenso Akademii JA oraz Bibliotekii Miejskiej w Łodzi